Home » Content » Careers »

Error message

  • Unable to create CTools CSS cache directory. Check the permissions on your files directory.

Careers

Elektronikai összeszerelő

Feladatok:

  • Prototípus panelek kézi forrasztása (QFN, TQFP, 0402), beüzemelése
  • Kis szériás termékek elektromos összeszerelése
  • Fejlesztésekben proaktív részvétel
  • Új fejlesztések tesztelése, dokumentálása

Elvárás:

  • Szakirányú középfokú végzettség (elektronikai technikus, elektronikai műszerész)
  • Kapcsolási rajzok olvasása és megértése
  • Precíz munkavégzés
  • Analitikus gondolkodás
  • Mérőműszerek használata (oszcilloszkóp, multiméter)
  • Rugalmasság, nyitottság az új dolgokra

Előny, de nem elvárás:

  • Mikrovezérlő programozás
  • PCB tervező szoftver ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Jelentkezni fényképes önéletrajz csatolásával a karrier@zerluxhungary.com email címen!

CNC programozó és gépkezelő

Feladatok:

  • Alkatrészek korrekciózása
  • Behívott programok legyártása
  • Szerszám bemérés

Elvárás:

  • Legalább 4-5 év munkatapasztalat esztergagépen, vagy CNC esztergagépen
  • Gyártásban való aktív részvétel.
  • Aktív együttműködés a mérnökökkel

  • Az alábbi gépek ismerete: Gildemaister CTX600 , Gildemaister CT60, Gildemaister CT20, Takisawa TM 20, Akira Seiki V4XP, DMU 125D
  • Programozás, alap programok megírása G kódban.

Beágyazott programozó Microchip PIC architektúrára

Feladatkör:

  • Olajipari lyukkamerával kombinált lézeres átmérőmérő elektromos rendszerének tervezése, tesztelése,
  • NYÁK panelek tervezése, tesztelése, hibakeresés, hibafeltárás,
  • Beágyazott firmware fejlesztés C/C++ programozási nyelven,

Elvárások:

  • Min. 5 év tapasztalat beágyazott rendszerek fejlesztésében,
  • C++ programozási nyelv átfogó ismerete, - Microchip PIC mikrovezérlők mély ismerete, - Git verziókövető rendszer ismerete, - Kommunikáció képes angol nyelvtudás,

  • ARM Cortex-M mikrovezérlők ismerete,
  • NXP i.MX 8 processzorok ismerete,
  • Beágyazott Linux fejlesztési ismeretek,
  • Szabályozástechnikában szerzett ismerete,
  • Linux operációs nyelv ismerete,

Field engineer

Responsibilities:

  • Holding trainings on our products
  • Running field operations, offering technical support, and troubleshooting on-site issues
  • Analyzing data
  • Overseeing equipment testing, maintenance, installation, and planning
  • Meeting with clients and stakeholders
  • Drafting and submitting reports to superiors and other key individuals
  • Available for travel at any time

Requirements:

  • Technical turn of mind
  • Excellent English language skills
  • Excellent communication ability